Eger Szolnok Vizilabda

April 25, 2021
fekete-péter-szabály

leadott pattintott lövéssel vette be a bal felső sarkot (8:5). A befejező negyedet Hosnyánszky elhajlásos bombája vezette fel, de az újraéledő egri reményeket Varga Dénes lohasztotta, aki biztos kézzel zúdította labdát a kapuba büntetőből (9:6). Két perc volt hátra, amikor a háromszoros olimpiai bajnok, utolsó bajnokiját játszó Biros Péter emberelőnyből betalált (9:7), ám ez már csak szépségtapasz volt: Milan Aleksić, illetve az egri vb-aranyérmes center, Hárai Balázs gólváltása után 10:8-ra nyert, így újra bajnok a Szolnok. Az Eger végzett másodikként, a harmadik helyet az OSC szerezte meg, kieső pozícióban pedig a KSI zárt. A két csapat számára még nem ért véget a 2015/16-os idény, ugyanis csütörtöktől szombatig a margitszigeti Hajós uszodában érdekeltek lesznek a Bajnokok Ligája hatos döntőjében. A 2015/16-os bajnokság végeredménye: 1. Szolnoki Dózsa-Közgép 2. ZF-Eger 3. A-Híd OSC Újbuda 4. FTC-PQS Waterpolo 5. BVSC-Wáberer Hungária-Zugló 6. ContiTech-Szeged-Diapolo 7. VasasPlaket 8.

14. 33 – Már nincs félóra sem a kezdésig, gyülekeznek az emberek a Bitskeyben. Nem is kell ennél jobb program vasárnap délutánra!